Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Zambrowie nie będzie straży miejskiej - zdecydowali miejscy radni

Utworzenie sześcioosobowej formacji, która pomagałaby policji dbać m.in. o ład i porządek w mieście, zaproponował burmistrz Kazimierz Dąbrowski. Szacował on, że powołanie straży miejskiej kosztowałoby 500 tys. złotych, jednak już 300 tysięcy zwróciłoby się z nałożonych przez strażników kar i mandatów.

Projekt burmistrza negatywnie zaopinowały obie zajmujące się nim komisje rady, liczne wątpliwości zgłaszali też niektórzy radni. Nie przekonało ich ani to, że straże miejskie funkcjonują już we wszystkich okolicznych miastach, ani listy mieszkańców popierających ten pomysł. Poprzednio burmistrz Dąbrowski zgłaszał podobny wniosek o utworzenie straży miejskiej w 1999r - wówczas także nie zyskał poparcia radnych.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę