Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Na dachu sklepu zatrzymali włamywacza policjanci w Łomży

Złodziej wywiercił dziurę, żeby dostać się do pomieszczenia, w którym był sejf. Wpadł, bo włączył się alarm, przyjechali pracownicy firmy ochroniarskiej i policja. "Okazało się, że to nie pierwsze włamanie 30-letniego mieszkańca Miastkowa do tego sklepu" - mówi rzecznik prasowy łomżyńskiej policji Krzysztof Leończak. W grudniu ubiegłego roku ukradł z tego samego miejsca kilkadziesiąt tysięcy złotych. Policjanci zabezpieczyli przedmioty, które włamywacz kupił za ukradzione pieniądze.

Był to głównie sprzęt RTV, ale także samochód osobowy, który należał do znajomego zatrzymanego mężczyzny. Właściciel samochodu także został zatrzymany, bo jak ustalili policjanci wiedział, że pieniądze pochodzą z kradzieży. O tym czy 30-letni wlamywacz zostanie aresztowany zdecyduje prokuratura. Grozi mu do 10 lat więzienia.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę