Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyński „Czerwony Kapturek” nagrodzony w Banja Luce

Spektakl „Czerwony Kapturek” Teatru Lalki i Aktora w Łomży otrzymał otrzymał Grand Prix VI Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci w Banja Luce. Jest to jeden z najważniejszych sukcesów łomżyńskiego teatru na arenie międzynarodowej. Festiwal w Bośni i Hercegowinie jest uznawany za jedną z najważniejszych tego typu imprez na świecie. W tegorocznej edycji uczestniczyło 16 teatrów z 11 krajów.


Spektakl „Czerwony Kapturek” wyreżyserował Jarosław Antoniuk – dyrektor łomżyńskiego Teatru Lalki i Aktora. Scenografię przygotowała Eva Farkašowa, a muzykę opracował Bogdan Szczepański. Poza nagrodą Grand Prix jury festiwalowe „Czerwonemu Kapturkowi” przyznało także nagrodę za scenografię.     
200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę