Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Bobry podgryzły Zjazd

Szesnastu bobrowych nor doliczyli się urzędnicy łomżyńskiego ratusza w nasypie pod jezdnią jednej z głównych ulic miasta. Ulicą Zjazd z Łomży wyjeżdża się w kierunku na Suwałki. Jest ona w ciągu krajowej drogi nr 61., ruch na niej jest zatem permanentny i dniem i nocą. Nie ma się więc co się dziwić, że bobry, które tuż przy starym moście znalazły sobie miejsce domowania, aby przejść na druga stronę ulicy zrobiły pod nią podkop, a właściwie podkopy. Okazało się bowiem, że bobrowych nor w nasypie ulicy jest aż szesnaście i że zaczynają już stanowić poważne niebezpieczeństwo dla ruchu na jezdni.

W każdej chwili możliwe bowiem było załamanie się asfaltu. Aby temu zapobiec w łomżyńskim Ratuszu postanowiono nory zabetonować i tak też zrobiono. W bobrowe nory wlano pięć ton betonu.
W magistracie są przekonani, że przynajmniej na jakiś czas problem został więc zabetonowany.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę