czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Łomżyński brązowy medal Mistrzostw Świata w Karate Fudokan

Zawodnik klubu Dragon Łomża Dominik Seroka (kapitan drużyny) - wraz z 3 kolegami z reprezentacji Polski, wywalczył brązowy medal w kumite drużynowym – kadeci podczas rozegranych w weekend w Łodzi Mistrzostwa Świata w Karate Fudokan. W zawodach startowało ok 2000 zawodników z 60 państw.

Dominik Seroka
Dominik Seroka
W kata indywidualnym eliminacje Dominik Seroka przeszedł z drugim wynikiem. Niestety w półfinałach zabrakło mu 0,1 punktu do wystąpienia w finale. Ostatecznie zajął 5 miejsce, na 60 startujących w jednej z najsilniej obsadzonych konkurencji Mistrzostw Świata.
Sukces swój osiągnął dzięki współpracy z trenerami: Grzegorzem Fafiszewskim, Zbigniewem Urbańskim i Piotrem Stachelkiem.

Podziękowania dla sponsorów: Andrzej i Irena Podbielscy, Mazurskie Plandeki Grzegorz Ługowski.

Krzysztof Cieśliński
191007024330.png

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę