Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby z dnia 29.10.2007 - przypomnienie II

    W związku z wyjazdem w dniach 7 – 8 listopada br. przedstawicieli Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej na Międzynarodowe Targi do Szwecji, Izba opracowuje folder informacyjny z wykazem swoich członków. Kierujemy do Państwa prośbę o przesyłanie materiałów o Państwa firmie (logo, dane teleadresowe, 1 – 2 zdania w języku angielskim czym zajmuje się firma), które będą zamieszczone w folderze, do Pani Anity Krasuckiej na adres mailowy: anita@libra-print.pl Na Państwa materiały czekamy do dnia dzisiejszego, 29.10.2007 r. Koszty związane z wydaniem informatora pokrywa Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa.

    Ponadto prosimy o dostarczanie do biura Izby do dnia 31.10.2007 (środa) - katalogów firmowych w języku angielskim, promujących Państwa produkty, usługi.Z poważaniem

Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski

prezes@iph.lomza.pl

mobile 698 666 600

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę