Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Stypendia za efekty w nauce języków obcych

53 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu grajewskiego otrzymało dzisiaj po tysiąc złotych za efekty w nauce języków obcych. Stypendia ufundowała fundacja “Pokaż język”. Program edukacyjny o tej samej nazwie jest pomysłem spółki Pfleiderer Grajewo S.A. Jak informuje dyrektor personalny grajewskiej spółki Przemysław Walczak, celem programu jest zachęcenie młodzieży do intensywnej i samodzielnej nauki języków obcych. Dzięki akcji najlepsi uczniowie otrzymują roczne stypendium. Nagradzani są także nauczyciele, których podopieczni robią największe postępy w nauce języków obcych.

Test z języków angielskiego i niemieckiego pisało ponad 200 uczniów. W programie uczestniczą uczniowie w wieku od 16 do 18 lat. Akcja ruszyła już w roku szkolnym 2006/2007. Obecnie zakończyła się jego II edycja. W pierwszej, ubiegłorocznej edycji, program objął tylko 900 pierwszoklasistów z pięciu szkół powiatu grajewskiego. W tym roku szkolnym akcja objęła blisko 1900 uczniów z tych szkół. Zasięg akcji jest stopniowo zwiększany i w ciągu następnych lat obejmie wszystkie szkoły w powiecie.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę