Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowogrodzie

Spółdzielnia mieszkaniowa w Nowogrodzie – rządy Prezes Elżbiety Dobrzańskiej 

I Karygodne wręcz łamanie praw członków Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowogrodzie przez Zarząd tej Spółdzielni poprzez:

1. Uporczywe nieudostępnianie, a wręcz szantażowanie członków iż nie są członkami Spółdzielni, aby tylko nie udostępniać dokumentów Spółdzielni, jak Statut, regulaminy, protokoły, itd., po to tylko, aby można było w odpowiedni sposób manipulować  niedoinformowanymi członkami podczas Wolnego Zgromadzenia Członków.

2. „Uczenie” członków, jak i na kogo mają głosować podczas WZCz (rękę mają podnosić tak, jak podnosi Pani Księgowa).

3. Manipulowanie wraz ze swoim mężem (przewodniczącym WZCz w czerwcu 2006 r.), w szczególności dotyczące głosowania nad udzieleniem absolutorium dla Zarządu, gdzie głosowały osoby, które nie miały prawa głosować, oraz doprowadzenie do karygodnego i kompromitującego wyboru Rady Nadzorczej podczas Nadzwyczajnego WZCz w sierpniu 2006 roku, przy pełnej aprobacie radcy prawnego,   J. Domańskiego (czyżby Pan radca też nie znał Regulaminu WZCz?).

4.Nie ważenie dostaw opału do kotłowni oraz nie rozliczanie tego opału (ile kupiono tyle spalono).

5.Stosowanie wstecz wygórowanej podwyżki kosztów stałych ogrzewania (uchwałę podjęto w 2006 roku, a obciążono już za 2005 rok).

II Łamanie praw pracowników zatrudnionych w Spółdzielni jako palacze c.o.:

- nieprawidłowe naliczanie im wynagrodzeń,

- nie udostępnianie listy płac celem sprawdzenia prawidłowego naliczenia.

Pomimo tych i jeszcze wielu innych uchybień istnieje grupa członków uzależnionych od Pani Prezes, takich jak większa część Rady Nadzorczej, palacze  c.o., członkowie nie płacący regularnie czynszu (zadłużenie przekroczyło już 100 tys. zł), którzy muszą popierać Panią Prezes.

Edward Chętnik

 

 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę