Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Nauczyciele pikietowali urząd wojewódzki

Około 30 nauczycieli z łomżyńskiego oddziału ZNP wzięło udział w pikiecie pod Urzędem Wojewódzki w Białymstoku. Nauczyciele z całego województwa demonstrowało tam swoje niezadowolenie z rządowych planów obniżenia im wynagrodzenia. Pikietujący wręczyli petycję wojewodzie podlaskiemu Bohdanowi Paszkowskiemu.


Pikieta rozpoczęła się o godz. 14.00. Przed budynkiem Urzędu wojewódzkiego zebrało się ponad stu nauczycieli. Podkreślali, że jest ich tak mało, bo przyszli tu tylko ci, którzy skończyli już swoje lekcje. Nauczyciele mówili, że zarabiają za mało i bronią swoich praw do godnego życia. Wyrażali także niezadowolenie z planów przyszłorocznego budżetu państwa, w w którym obniżono kwotę bazową (na jej podstawie liczone są pensje wszystkich nauczycieli) o 48 zł.
Do pikietujących wyszedł wojewoda podlaski, któremu wręczono petycję. Bohdan Paszkowski obiecał przekazanie jej do rządu wyrażał także nadzieję, że „część tych postulatów, a być może i wszystkie zostaną spełnione”.
Przypomnijmy ZNP wznowił akcję protestacyjną 12 października br. Podobne pikiety związek zorganizował dziś w całej Polsce.
210204100642.gif
cz
cz, 25 października 2007 16:24
Data ostatniej edycji: pt, 26 października 2007 06:21:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę