Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijanego kierowcę autobusu zatrzymali policjanci w Łomży

Mężczyzna prowadził autobus PKS, jechał do podłomżyńskiego Dębowa i wiózł pasażerów. "Kierowca miał 0.38 promila alkoholu w wydychanym powietrzu" - mówi Piotr Góralczyk z łomżyńskiej drogówki. Kierowca będzie miał zakaz prowadzenia pojazdów, już dzisiaj policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Jak powiedział zarządca łomżyńskiego PKS Adam Wykowski, niewykluczone, że kierowca zostanie zwolniony dyscyplinarnie z pracy. Decyzję podejmie po rozmowie z kierowcą i policjantami.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę