Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Doceniony przez ministra

Sebastian Miś - uczeń trzeciej klasy Liceum Plastycznego w Łomży otrzymał Stypendium Ministra Kultury za osiągnięcia artystyczne. Odbierze je 29 października podczas uroczystości w Teatrze Narodowym w Warszawie. Tego samego dnia w Sali Lustrzanej Teatru otwarta będzie wystawa, na której zostanie zaprezentowana jedna z prac łomżyńskiego stypendysty.

"Portret Rodzinny", bo taki jest tytuł tej ekspozycji, to retrospektywa z lubelskiego biennale, na która składają się prace uczniów szkół plastycznych z całej Polski. Poza grafiką Sebastiana Misia, który zdobył na tym biennale II-gą nagrodę, łomżyńską szkołę reprezentować będą także inne prace nagrodzone i wyróżnione na tym biennale.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę