Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Czy dojdzie do skutku apelacja burmistrza Jedwabnego?

Po raz piąty w sądzie Okręgowym w Łomży nie doszła do skutku rozprawa apelacyjna burmistrza Jedwabnego Michała Ch. Tym razem dlatego, że nowy obrońca burmistrza wyjechał na urlop. Rozprawa została odroczona bezterminowo. Sąd poinformował jednak , że postawa adwokatów burmistrza jest niezrozumiała. Poprzedni adwokat przysłał na jedną z rozpraw zwolnienie lekarskie, a sąd ustalił że w tym samym dniu podejmował on czynności służbowe w innym sądzie. Sąd Okręgowy w Łomży ma rozpatrzyć odwołanie burmistrza Jedwabnego od wyroku sądu grodzkiego, który wiosną tego roku skazał go na grzywne w wysokości 1,5 tys. złotych oraz pozbawił prawa jazdy na rok za to, że prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Dotychczas sąd okręgowy w postepowaniu apelacyjnym zbierał się już pięć razy. Jak na razie - bezskutecznie.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę