Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Bp Stefanek: nie odwracajmy się plecami do Ojczyzny!

O udział w wyborach zaapelował biskup Stanisław Stefanek. Pasterz łomżyński w niedzielnych rozważaniach na antenie Radia Nadzieja przypomniał o obywatelskim obowiązku pójścia na głosowanie. - Dzisiaj zadecydujemy o przyszłości naszej Ojczyzny - mówił hierarcha.

Biskup Stefanek przypomniał, że przedterminowe wybory trzeba było ogłosić wskutek wielkiego napięcia. - Teraz mamy zdecydować, czy będziemy budować wspólny dom ojczysty - stwierdził biskup Stanisław Stefanek. Pasterz podkreślił, że wspólna Ojczyzna Matka staje przed każdym z nas i mówi: "Nie zostawiajcie mnie samej, nie odwracajcie się do mnie plecami, nie zostawajcie w domu, podejmijcie decyzję, powiedzcie, jak chcecie się o mnie troszczyć!". Biskup łomżyński twierdzi, że dzisiaj Polacy zadecydują, czy chcą, aby Polska była ojczyzną wszystkich Polaków, czy też teren nazywany Polską ma być regionem wkomponowanym w duży międzynarodowy plan.
- A tam wartości patriotyczne i obywatelskie ocenia się inaczej, wręcz uważa się je za hamulec rozwoju - mówił pasterz łomżyński.

Wybory w regionie łomżyńskim rozpoczęły się bez zakłóceń. O godz. 6 rano otwarte zostały wszystkie lokale wyborcze. Na terenie działania łomżyńskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego jest ich 235.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę