Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

W Łomży rusza siatkarska II liga kobiet

W najbliższą sobotę siatkarki UKS „Jedynka” Łomża rozpoczynają grę w drugiej lidze. Trener Mirosław Skawski podkreśla, że celem drużyny w rozpoczynającym się właśnie sezonie jest utrzymanie się na tym poziomie rozgrywek. Nie będzie to łatwe. Łomżyńskie siatkarki po raz pierwszy wywalczyły awans i teraz będą musiały rywalizować ze znacznie bardziej doświadczonymi, i co nie jest bez znaczenia, starszymi siatkarkami.

W naszej grupie są takie zespoły jak: AZS AWF Warszawa, AZS BTPS Białystok, AZS Uniwersytet Warszawski, KS AZS Politechnika Radomska czy MKS Skarpa Toruń.

Już na początek zawodniczkom UKS „Jedynka” Łomża trafia się niezwykle ciężka przeprawa. Do Łomży przyjedzie jeden z najsilniejszych zespołów w lidze AZS AWF Warszawa. Mecz zostanie rozegrany w hali sportowej przy SP nr 9. Początek o godz. 17.00

Bilety na najbliższe spotkanie, w cenie 8zł (normalny) i 5 zł (ulgowy), będzie można nabyć bezpośrednio przed meczem przy wejściu na halę. Będzie także możliwość zakupu za 50 złotych, karnetu na wszystkie mecze UKS „Jedynka” rozgrywane w Łomży.

UKS „Jedynka” Łomża przystępuje do rozgrywek II ligi w składzie:

Milena Skowrońska (kpt), Aleksandra Małachowska, Patrycja Karpińska, Natalia Panas, Ada Surawska, Małgorzata Lencka, Katarzyna Lubińska, Marta Sęk, Natalia Śleszyńska, Joanna Prizel, Martyna Wójcicka, Klaudia Sobolewska, Agnieszka Chomutnik, Elżbieta Dąbrowska, Ewa Gąsiorowska.


200609064623.png
cz
pt, 19 października 2007 12:41
Data ostatniej edycji: pt, 19 października 2007 12:51:36

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę