Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Aby było nam bezpieczniej...

Główne zdjęcie
Podinspektor Mirosław Rozumek nowy Komendant Miejski Policji w Łomży (po prawej). Obok I zastępca Komendanta KWP w Białymstoku inspektor Jacek Walczak

Przed południem do łomżyńskiej komendy policji został oficjalnie wprowadzony nowy Komendant Miejski Policji w Łomży. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami został nim podinspektor Mirosław Rozumek dotychczasowy naczelnik sekcji administracyjno-gospodarczej Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Nowy komendant zapowiada że chce zrobić tak aby mieszkańcy Łomży i powiatu łomżyńskiego czuli się bezpieczniej.

Starosta łomżyński Krzysztof Kozicki przekazuje mapę powiatu nowemu komendantowi
Starosta łomżyński Krzysztof Kozicki przekazuje mapę powiatu nowemu komendantowi
Nowego komendanta policji do łomżyńskiej komendy wprowadził i I zastępca Komendanta KWP w Białymstoku inspektor Jacek Walczak. Tu też oficjalnie wręczył mu akt powołania.

Nowy Komendant Miejski Policji w Łomży w resorcie pracuje od 1985 roku. Był m.in. naczelnikiem wydziału kryminalnego KMP, a przez ostatnie cztery lata pełnił funkcje naczelnika sekcji administracyjno gospodarczej KMP w Białymstoku.
Na powitanie nowy Komendant Miejski Policji w Łomży od starosty Krzysztofa Kozickiego dostał mapę powiatu łomżyńskiego...

Podinspektor Mirosław Rozumek na stanowisku szefa łomżyńskich policjantów zastąpił podinspektora Janusza Rybakowskiego, który dwa tygodnie temu złożył rezygnację ze stanowiska.


210204100642.gif
cz
pt, 19 października 2007 11:20
Data ostatniej edycji: pt, 19 października 2007 15:16:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę