Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

English Culture Club

Lubisz książki angielskich pisarzy, albo amerykańskie filmy, a może podoba ci się język angielski? Jeśli tak, to jest dla ciebie. Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży tworzy English Culture Club - klubu miłośników kultury angielskiej. Jak podkreślają pomysłodawcy ECC powstaje on z myślą o tych, którzy interesując się językiem, bogatą historią, obyczajami a także zagadnieniami związanymi ze współczesną popkulturą anglo-amerykańską.

Zajęcia będą prowadzone przez lektora języka angielskiego pana Mirosława Kolasę, od kilkunastu lat mieszkającego w Kanadzie, który chętnie podzieli się swoją bogatą wiedzą.
Spotkania będą organizowane na zasadzie luźnej konwersacji, polegającej na wspólnej wymianie opinii, poglądów, doświadczeń - po to by nie tylko pogłębiać wiedzę na temat kultury ale również zdobywać praktyczne umiejętności posługiwania się językiem angielskim.
Zajęcia pomogą pokonać bariery komunikacyjne tkwiące w wielu z nas.

English Culture Club rusza już w listopadzie. Przyłączyć się może każdy kto ma co najmniej 15 lat i zna język angielski w stopniu komunikatywnym. Szczegółowe informacje o ECC można uzyskać w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę