Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Szeptel połączy PLL LOT ze światem

Niezależny operator telefoniczny wywodzący się z Szepietowa ma połączyć zagraniczne biura obsługi klienta Polskich Linii Lotniczych LOT z mieszczącym się w Warszawie centrum telefonicznym LOTu. Właśnie została podpisana umowa pomiędzy obu przedsiębiorstwami dotycząca pilotażowego wdrożenia takiego rozwiązania. Projekt w pierwszej testowej fazie dotyczyć będzie rynku francuskiego, a następnie ma zostać rozszerzony na pozostałe kraje w których funkcjonują Biura LOT.

Nie ujawniono wysokości kontraktu, wiadomo natomiast, że PLL LOT jest kolejnym w tym roku podmiotem instytucjonalnym z Warszawy, który wybrał rozwiązania i ofertę SZEPTELa dla obsługi specjalizowanych usług telekomunikacyjnych. Do roku 2004 spółka skupiał swoją aktywność niemal wyłącznie na obsłudze instytucji i abonentów prywatnych tylko w rejonie łomżyńskim.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę