Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Ciemnogród to mało...

Blisko 22 tysiące złotych stracili mieszkańcy jednego z domów w Piątnicy podczas akcji wypędzania „złego”. Okradły ich dwie kobiety, które wczoraj w ich mieszkaniu odprawiały zabobonne modły mające oczyścić dom. Do tego potrzebowały jajka, szklanki z wodą, ręcznika, skarpetki i wszystkich pieniędzy, które były w domu. Po zakończeniu rytuału i wyjściu kobiet, domownicy zorientowali się, że zniknęły także pieniądze... Teraz policjanci poszukują kobiet czarodziejek i zaginionych pieniędzy.

Krzysztof Leończak rzecznik prasowy łomżyńskiej policji mówi, że do zdarzenia doszło wczoraj niemal w samo południe. Podczas odprawiania zabobonnych obrzędów kobieta w wieku ok. 35 lat  poprosiły o przyniesienie wszystkich pieniędzy jakie znajdują się w domu... i gospodarze   przynieśli 8 tys dolarów USA i 1,5 tys zł.
Jak relacjonowali domownicy policjantom, kobiety gotówkę włożyły do skarpetki, którą owinęły ręcznikiem. Gdy jedna z kobiet odprawiała modły, przyszła do domu jeszcze jedna kobieta w wieku około 50 lat, ale ona nie uczestniczyła w rytuale, a tylko patrzyła.  Po zakończeniu „przedstawienia” kobieta ostrzegła, że aby udało się dom oczyścić „od złego” do tej skarpety domownicy mogą zajrzeć dopiero po trzech dniach... Tyle gospodarze nie wytrzymali. Gdy wyciągnęli ze skarpety zawiniątek okazało się, że są tam pieniądze, ale nie ich i to w zdecydowane mniejsze wartości. Zostało 8 banknotów po 100 zł i 15 po 20 dolarów, ale zdaniem gospodarza te pieniądze nie były jego... i jak twierdzi prawdopodobnie są fałszywe.
200829104429.jpg
cz
cz, 18 października 2007 09:08
Data ostatniej edycji: cz, 18 października 2007 09:51:22

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę