Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Centrum BRD w Radziłowie

Główne zdjęcie
Jan Kamiński wicemarszałek woj. podlaskiego podczas otwarcia CBRD w Radziłowie

W Radziłowie zostało otwarte Gminne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Powstało w miejscowym gimnazjum na mocy porozumienia wójta gminy Radziłów z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Łomży. Nowoczesna pracownia wychowania komunikacyjnego wyposażona została w podstawowy sprzęt dydaktyczny i pomoce naukowe.

Dzieci i młodzież będą miały do dyspozycji m.in.: programy komputerowe, plansze, tablice poglądowe, książki, kodeksy, rzutnik, telewizor, odtwarzacz wideo i DVD a także rowery i motorower oraz sprawnościowy tor przeszkód. Zakup sprzętu na wyposażenie ośrodka sfinansował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży oraz Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
To 34 centrum BRD w województwie podlaskim, którego jednym z celów funkcjonowania jest ułatwienie młodzieży wiejskiej możliwości uzyskania karty rowerowej i motorowerowej.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę