poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

Centrum BRD w Radziłowie

W Radziłowie zostało otwarte Gminne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Powstało w miejscowym gimnazjum na mocy porozumienia wójta gminy Radziłów z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Łomży. Nowoczesna pracownia wychowania komunikacyjnego wyposażona została w podstawowy sprzęt dydaktyczny i pomoce naukowe.

Jan Kamiński wicemarszałek woj. podlaskiego podczas otwarcia CBRD w Radziłowie
Jan Kamiński wicemarszałek woj. podlaskiego podczas otwarcia CBRD w Radziłowie
Dzieci i młodzież będą miały do dyspozycji m.in.: programy komputerowe, plansze, tablice poglądowe, książki, kodeksy, rzutnik, telewizor, odtwarzacz wideo i DVD a także rowery i motorower oraz sprawnościowy tor przeszkód. Zakup sprzętu na wyposażenie ośrodka sfinansował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży oraz Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
To 34 centrum BRD w województwie podlaskim, którego jednym z celów funkcjonowania jest ułatwienie młodzieży wiejskiej możliwości uzyskania karty rowerowej i motorowerowej.
191007024330.png

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę