Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.gazeta.pl

II-ligowe siatkarki przed sezonem

Do rozpoczęcia II-ligowego sezonu zostało półtora tygodnia. Okres przygotowawczy dobrze przepracowały zawodniczki beniaminka rozgrywek z Łomży. Zawodniczki Jedynki Łomża podopieczne Mirosława Skawskiego były na dwóch zgrupowaniach - jednym zorganizowanym na własnych obiektach, drugim w Rajgrodzie. Brały też udział w dwóch turniejach.

- Już nie możemy się doczekać pierwszego pojedynku w lidze - mówi Skawski. - Wydaje mi się, że zespół jest dobrze przygotowany. Podczas sparingów graliśmy jak równy z równym z innymi rywalami przygotowującymi się do występów w II lidze. To nastraja mnie optymistycznie przed startem sezonu, chociaż mamy świadomość, że czeka nas walka o utrzymanie i to jest nasz cel.

Tym bardziej że zespół nie dokonał znaczących zmian w porównaniu z ekipą, która wywalczyła awans. Do drużyny dołączyły przede wszystkim juniorki. Jedyną doświadczoną zawodniczką w składzie jest Dąbrowska, była rozgrywająca WSWFiT.

- Ona ma być mocnym punktem naszej drużyny, pokierować grą młodej i niedoświadczonej na tym poziomie rozgrywek ekipy - wyjaśnia Skawski. - Na jakieś inne wzmocnienia po prostu nie było nas stać, a z drugiej strony szansę gry chcemy dać zawodniczkom, które zapracowały na awans.

źródło: Gazeta Wyborcza 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę