Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Umorzono śledztwo przeciwko Górniak i Krupie

Prokuratura Rejonowa w Łomży umorzyła postępowanie przeciwko znanej piosenkarce Edycie Górniak i jej partnerowi Dariuszowi Krupie. Prokuratura Rejonowa w Łomży umorzyła dziś postępowanie prowadzone z wniosku Adama K. - jednego z łomżyńskich przedsiębiorców przeciwko znanej piosenkarce Edycie Górniak i jej partnerowi Dariuszowi Krupie. Adam K. prosił o ściganie, gdyż winni mu byli około 12 tysięcy złotych za okna wstawione przez firmę Adama K. w willi w Milanówku.

W trakcie swojego ubiegłotygodniowego pobytu na przesłuchaniu w łomzyńskiej prokuraturze pozywani ośwaidczyli, że Adam K. otrzyma całą należność pod warunkiem usunięcia wad materiałowych. Zresztą on sam nie ukrywał, że gotów jest usunąć usterki i ma nawet na ten cel juz przeznaczone szkło.
Prokuratura nie dopatrzyła się cech przestepstwa w postepowaniu Edyty Górniak i Dariusza Krupy i dlatego zadecydowała o umorzeniu postepowania - powiedziała Radiu Białystok Arleta Rząca - prokurator prokuratury rejonowej w Łomży. Decyzja nie jest prawomocna, Adamowi K. służy prawo odwołania do prokuratury Okręgowej. (Kłosiński)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę