Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Karatecy z medalami

Z siedmioma medalami powrócili łomżyńscy karatecy z rozegranych w sobotę w Ełku Mistrzostw Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział ponad 170 zawodników z 19 miast regionu. Łomżanie trenowani przez Dariusza Syrnickiego drużynowo zajęli trzecie miejsce.

Najlepiej na zawodach w Ełku zaprezentowali się Aleksandra Zajkowska, Martyna Romatowska i Maciej Roszkowski. Oni w swoich kategoriach wywalczyli złote medale. Nieco słabiej bo srebrny medal zdobyła Edyta Pankowska, a brązowe Łukasz Lubiejewski i Patryk Romatowski.   
W zawodach wzięli udział nie tylko adepci ełckiego klubu karate, lecz również zawodnicy między innymi z Warszawy, Lublina, Suwałk, Białegostoku. Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych: młodzików (14-15 lat) oraz juniorów młodszych (16 - 17 lat).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę