Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tomaszów 2007

Członkowie naszej grupy mieli zaszczyt uczestniczyć w "Operacji Tomaszowskiej 1939" na którą licznie zjechały grupy rekonstrukcyjne z całej Polski. Wspaniałą koleżeńską atmosferę, masę wrażeń po udanej pirotechnice, bitwie z udziałem licznych pojazdów z epoki oraz ich ówczesnych replik na pewno nie odda ta skromna fotogaleria. Jak zwykle z uwagi na brak "nadwornego fotografa" relacja dociera z opóźnieniem i niestety nie w całości.

 
p.s.chyba trzeba będzie ogłosić w końcu casting na osobę "nadwornego fotooperatora" któy będzie jeździł z grupą i robił to co do niego należeć będzie, by można było sprawnie i skutecznie przedstawić tę małą lekcję "żywej historii"
 
Niewątpliwą atrakcją był jedyny na świecie (jeden z 12 szt. wyprodukowanych) najcięższy transporter kołowo gąsienicowy wyprodukowany przez Niemców zwany obecnie pieszczotliwie "Lufcikiem" - znajdujący się na chodzie w Muzeum Rzeki Pilicy - dzięki pracy ludzi pozytywnie zakręconych.
 
Atrakcją po, była wycieczka do pobliskiego 607 metrowego schronu kolejowego, wybudowanego z myślą schronienia pociągu sztabowego przed nieprzyjacielskim nalotem, oraz jedyny zachowany w wersji łącznościowej trasnporter kołowo gąsienicowy "Rosi" również pochodzący z rzeki Pilicy.   
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Viktor
nie, 07 października 2007 20:14
Data ostatniej edycji: pt, 30 listopada 2007 14:10:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę