Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

III Nowogrodzki Rajd Rowerowy

      W dniu 1 września 2007 roku odbył się III Nowogrodzki Rajd Rowerowy, zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu.       III edycja zgromadziła na starcie ok. 40 uczestników, którzy do pokonania mieli trasę o długości  35 km.Celem rajdu było zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego wypoczynku. Organizatorzy zapewnili uczestnikom losowanie cennych nagród rzeczowych, posiłek oraz atrakcje sportowe.Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom:Pani Urszuli ZaleskiejPanu   Bogdanowi ŁepkowskiUrzędowi Miejskiemu w Nowogrodzieoraz opiekunom:  Agnieszce Czyż, Stanisławowi Gołasiowi i Edwardowi Chętnikowi.                                                                      Lilia Estkowska                  

 

             
 
Głos Nowogrodzki
pt, 05 października 2007 13:28
Data ostatniej edycji: pt, 05 października 2007 13:55:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę