Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Wirująca Strefa już po raz szósty

Już po raz szósty Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych zaprasza na „Wirującą Strefę”. Turniej odbędzie się 13-14 października 2007 r. w łomżyńskiej hali sportowej przy SP 9. Jak zwykle zaprezentują się zespoły z całej Polski. Łomżę reprezentować będą chłopcy z grupy „Crazy Twisting Group” oraz dziewczęta z grup prowadzonych przez Beatę Kisiel.


W tym roku wprowadziliśmy niewielkie zmiany: dominują dwie kategorie stylowe: breakdance i hip-hop/new style, a w kategorii formacje break dance zmiana z show na walki i ... jeszcze parę ciekawych pomysłów!

PROGRAM IMPREZY:
13.10 (SOBOTA)
godz.11.00 - rozpoczęcie i eliminacje - hala sportowa ul. Ks. Anny 18

12.10 (NIEDZIELA)
godz.10.00 - finały - hala sportowa ul. Ks. Anny 18
230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę