Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Wyprawa Ornitologiczna

Tropem najciekawszych skrzydlatych mieszkańców ziemi łomżyńskiej podążać będą uczestnicy wyprawy ornitologicznej. Już w sobotę piesza wędrówki odbędzie się na trasie Czartoria – Nowogród. Przewodniczył jej będzie ornitolog dr Andrzej Górski z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.


Okazją do podglądania życia ptaków są przypadające właśnie na najbliższą sobotę i niedzielę Europejskie Dni Ptaków. Muzeum Przyrody w Drozdowie wraz z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym chce je uczcić, dlatego organizuje wyprawę. Planowany jest wyjazd w sobotę, 6 października, o godz. 9-00 z Placu Niepodległości w Łomży, powrót zaś na godz. 15-00. Uczestnicy wycieczki ornitologicznej powinni wziąć ze sobą ubrania przeciwdeszczowe, lornetki, aparaty fotograficznych oraz ... ulubione kiełbaski na ognisko. Udział w wyprawie jest bezpłatny. Rezerwacja miejsc pod numerem tel. (086) 219 20 81
cz
cz, 04 października 2007 12:50
Data ostatniej edycji: pt, 05 października 2007 09:12:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę