Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Zagraniczni biznesmeni nie chcą do nas

Najwięcej miejsc pracy w wyniku bezpośrednich inwestycji zagranicznych powstało w województwach: mazowieckim, wielkopolskim, śląskim i dolnośląskim. Najmniej w woj. podlaskim i lubelskim - poinformował prezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych Paweł Wojciechowski.


Z danych PAIiZ wynika, że niemal co piąty Polak pracuje w firmie z udziałem kapitału zagranicznego. W tym roku, do końca lipca zagraniczne firmy zainwestowały w Polsce 5,609 mld euro. W samym lipcu wartość bezpośrednich inwestycji zagranicznych wyniosła 1,116 mld euro.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę