Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szef telewizyjnego "Obiektywu" - odwołany.

Główne zdjęcie
Robert Głowacki były szef „Obiektywu” (fot. www.tvp.pl)

Robert Głowacki nie jest już szefem Obiektywu - programu informacyjnego TVP Białystok. Odwołał go dyrektor białostockiego ośrodka Wojciech Straszyński. Zdaniem Roberta Głowackiego jest to reakcja na protest dziennikarzy. Przypomnijmy grupa dziennikarzy z TVP Białystok wystosowała protest przeciwko wstrzymaniu emisji jednego z materiałów. Pismo skierowali do prezesa TVP i Rady Etyki Mediów. Pod protestem podpisało się dziesięć z piętnastu osób pracujących w redakcji.

 Według informacji prasowych, emisję materiału wstrzymał dyrektor ośrodka Wojciech Straszyński. Chodzi o wycofanie informacji o tym, że obecny wicemarszałek Senatu, Krzysztof Putra miał rzekomo przywłaszczyć laptop i aparat fotograficzny ze spółki, w której pracował przed zdobyciem mandatu senatorskiego. Sprawa jest na etapie postępowania sprawdzającego.

zobacz: TVP wstrzymuje materiał o Putrze - dziennikarze protestują
210204100642.gif
cz
śr, 03 października 2007 12:38
Data ostatniej edycji: śr, 03 października 2007 12:43:43

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę