Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 27.09.2007

I Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku przystąpił do ogólnopolskiej kampanii „Mniej dźwigaj”, dotyczącej ręcznego przemieszczania ciężarów w miejscu pracy. W ramach kampanii Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku zaplanował bezpłatne szkolenia dla pracodawców oraz wyznaczonych pracowników (służby bhp, społecznej inspekcji pracy, związkowców lub innych osób). Szkolenie odbędzie się w październiku br.

Więcej informacji na stronie internetowej Państwowej Inspekcji Pracy pod adresem: www.pip.gov.pl oraz pod nr tel. 085-678-57-05. Sprawę prowadzi Wioletta Młynarczuk.

II Podlaskie Centrum Euro Info działające przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego planuje do końca 2007 roku kontynuować organizację seminariów informacyjnych dotyczących prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej. Seminaria skierowane są do właścicieli i pracowników mikro, małych, średnich przedsiębiorstw, instytucji otoczenia biznesu oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Tematyka seminariów przedstawia się następująco:

  • Podatki od osób fizycznych i od osób prawnych.

  • Urlopy i inne nieobecności pracownika.

  • Czas pracy kierowców.

  • Windykacja należności.

Planowany koszt uczestnictwa wynosi od 100-200 zł netto od osoby w zależności od tematu seminarium.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w którymś z wyżej wymienionych seminariów proszone są o kontakt z biurem Izby tel. 086-216-33-55.


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

  
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę