Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pseudokibice w policyjnej izbie zatrzymań

Spotkania trzecioligowe zwykle są spokojne, tym razem jednak atmosferę podczas meczu w Grajewie podgrzała obecność mieszkańców Białegostoku. Na ich widok kibice z Suwałk spalili flagę należącą do sympatyków Jagiellonii Białystok. To rozjuszyło białostoczan i około 30 osób rzuciło się do bójki, próbując pokonać ogrodzenie chroniące piłkarzy. Do nich dołączyli grajewianie i ełczanie. Awanturników uspokoili policjanci z Grajewa i Białegostoku. Jednak w wyniku starcia rannych zostało trzech ochroniarzy i funkcjonariusz policji.

Siedmiu najbardziej agresywnych chuliganów, w tym dwóch nieletnich, zostało zatrzymanych. Dorosłym grozi kara do trzech lat więzienia natomiast sprawy nieletnich rozpatrzy sąd rodzinny.
210204100642.gif
cz
pon, 01 października 2007 17:32
Data ostatniej edycji: pon, 01 października 2007 17:35:41

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę