Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
artykuł sponsorowany

Nowinki prosto do kuchni

Najnowsze rozwiązania, najpopularniejsze wzory, najciekawsze pomysły na meble nie tylko do kuchni można było zobaczyć na V Targach Akcesoriów Meblowych w Łomży. Swoje produkty i pomysły na meble prezentowało 19 największych firm tej branży. Targi przede wszystkim dla producentów mebli z miasta i regionu zorganizował Centr-Mebel który jest regionalnym dystrybutorem wszystkiego co potrzebne do produkcji mebli.


V Targi Akcesoriów Meblowych odbyły się w siedzibie firmy Center Meble przy Alei Legionów 141F. Przyciągnęły dziesiątki producentów mebli, którzy na co dzień współpracują z firmą  dokonując tu zakupów materiałów niezbędnych do wytwarzanych w ich zakładach mebli. Zamki,   zawiasy, szuflady, nóżki dostępne są tu w setkach wzorów i kolorów.
- W ciągłej sprzedaży mamy ponad 6 tys. produktów - mówi z dumą właściciel Center-Mebla Grzegorz Kurak.
Targi służyły prezentacji nowości jakie wprowadzane są właśnie na rynek. Można było podziwiać i próbować najnowsze rozwiązania firmy Blum - szuflady sterowane elektronicznie. Wystarczy lekko nacisnąć i szuflada sama się wysuwa. Kolejne lekkie pchnięcie i sama łagodnie się zamyka. System dostępny jest na świecie zaledwie od kilku miesięcy i już jest dostępny także w Łomży.
Poza dziesiątkami sposobów na zamykanie jednej szafki... na  Targach Akcesoriów Meblowych  prezentowano także najnowsze trendy w wykańczaniu mebli i zabudów  kuchennych. Były uchwyty do mebli dla dużych i małych, dla kibiców sportowych i dla osób zafascynowanych kulturą orientu. Można było sprawdzić nowe lampy i lampki wbudowywane w meble i dziesiątki rodzajów mat dekoracyjnych. Uwagę zebranych przykuwała m.in. skóra krokodyla, którą można udekorować np. szafki i ściany w kuchni...    

Producenci mebli mieli także okazję zobaczyć jak łatwa i przyjemna może być ich praca jeśli wykorzystają do niej elektronarzędzia produkowane przez firmę Virutex. Prezentowano frezarki, szlifierki, strugi, przycinarko-strugarki i wiele innych niezbędnych w pracy urządzeń.


To co znajdzie się w kuchni w dużej mierze zależy od wykonawcy, ale w jeszcze większym stopniu podyktowane jest zapotrzebowaniem klienta... To on coraz częściej decyduje nie tylko jaki kolor będą miały szafki, ale także jak system otwierania szuflada zostanie w nich zamontowany i czy kosz na śmieci ma wysunąć się samoczynnie, czy też pozostanie w szafce pod zlewem... Aby ułatwić wybór w salonie Center-Mebel przy Alei Legionów  141 F znajduje się specjalny przestronny pokój w którym klient może spotkać się z projektantem i wykonawca mebli by razem, bez pośpiechu i w przyjaznej atmosferze, dokonać najlepszego wyboru.
- Na miejscu można wszystkiego dotykać, testować i sprawdzać – podkreśla Grzegorz Kurak zapewniając, że salon dostępny jest także dla tych którzy planują budowę swojej nowej wymarzonej kuchni...
 - Każda pani domu, która chce zmienić swoją kuchnię powinna odwiedzić nasz salon nie po to by zobaczyć jak będzie wyglądała jej nowa kuchnia, ale by móc przekonać się jak wszystko w tej kuchni powinna działać – dodaje właściciel firmy Center-Mebel.

zobacz: www.center-mebel.pl
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
nie, 30 września 2007 21:59
Data ostatniej edycji: pon, 01 października 2007 06:40:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę