Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zapadła decyzja o ewakuacji suwalskiego szpitala

Nie przekreśla to jednak pomyślnego finału prowadzonych negocjacji dyrekcji z lekarzami. Dyrektor Edward Mostowski potwierdził, że niewykluczone jest przewiezienie jeszcze dziś 5 pacjentów oddziału urologii do Białegostoku. Możliwe też jest przetransportowanie pacjentów z innych oddziałów. Zarówno pacjenci jak i ich rodziny są poinformowani gdzie trafią na dalsze leczenie.

Strajkujący lekarze mają nadzieję że mimo ewakuacji, spór w suwalskim szpitalu zakończy się pomyślnie. Szpital zatrudnia 800 osób, w tym 130 lekarzy; 110 złożyło trzy miesiące temu wypowiedzenia z pracy, które wchodzą w życie od pierwszego października.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę