Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Wybuch na Senatorskiej

Wszystko wskazuje na to, że konstrukcja budynku przy ul. Senatorskiej nie została uszkodzona podczas eksplozji – podała Inspektor Nadzoru Budowlanego. Rano ok. 7.40 w jednym z mieszkań wybuchła butla z gazem. W wyniku wypadku starsza kobieta została ranna i trafiła do szpitala. Uszkodzone zostało kilka mieszkań. Dwa z nich nie nadają się teraz do zamieszkania. Siła eksplozji zniszczyła ścianę działową między nimi, poza tym pękła poziomo inna ściana i zniszczona została stolarka okienna i drzwiowa.

Przyczyną wybuchu mogła być nieszczelna instalacja gazowa – mówią świadkowie zdarzenia. Kobieta wiedziała o tym że jej instalacja jest nieszczelna, mimo tego nie zgłosiła wady żadnym służbom.
W przyszłym tygodniu ma zostać powołana specjalna komisja która zbada stan budynku i oceni skale zniszczeń. Prezydent Łomży zaproponował lokatorkom ze zniszczonych mieszkań tymczasowe schronienie w bursie szkolnej...
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę