Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pomóżcie nam - apelują do łomżan pracownicy szpitala

Główne zdjęcie
łomżyński szpital

Pracownicy Szpitala Wojewódzkiego w Łomży apelują do społeczeństwa miasta Łomży i okolic o pomoc i poparcie w utrzymaniu szpitala w dotychczasowej formie. "Bądźcie z nami 28.09.07 o godz. 8:00 pod budynkiem Szpitala Wojewódzkiego. Pokażcie, że los szpitala nie jest nam obojętny" - piszą w liście otwartym do mieszkańców Łomży.

"Nasze stanowiska pracy są zagrożone, gdyż grupa zawodowa lekarzy swoją postawą doprowadziła do zadłużenia szpitala i likwidacji niektórych oddziałów" - napisano w nadesłanym do nas liście podpisanym przez pielęgniarki, położne, pracowników administracji i sekcji technicznej łomżyńskiego szpitala. - "Wkrótce stracą pracę, wbrew swojej woli, nie tylko pielęgniarki, ale również pracownicy administracji i sekcji technicznej. Wygórowane roszczenia lekarzy, przekraczające granice zdrowego rozsądku i możliwości finansowych tego szpitala, stanowią realną groźbę odebrania nam i naszym rodzinom chleba, a pacjentom zdecydowanego ograniczenia dostępu do leczenia.
Strajk lekarzy doprowadził do zamknięcia Oddziału Zakaźnego, a w niedalekiej przyszłości do sprzedaży budynku wraz z gruntem, na którym szpital zakaźny się znajduje. Leczenie naszych pacjentów będzie odbywać się teraz 60-80 km dalej.
Nie pozwólmy, by tak ważne decyzje dla naszego miasta i okolic podejmowane były pod presją żądań płacowych lekarzy.
Bądźcie z nami 28.09.07 o godz. 8:00 pod budynkiem Szpitala Wojewódzkiego. Pokażcie, że los szpitala nie jest nam obojętny."

Pielęgniarki, położne, pracownicy administracji i sekcji technicznej
Szpitala Wojewódzkiego w Łomży

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę