Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Rondo na Zawadzkiej prawie gotowe

W poniedziałek rano puszczono ruchu samochodowy po nowym rondzie na skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej i Księcia Janusza. To już ósme rondo w Łomży. Póki co kierowcy nie mogą skręcać z niego w ulicę Żeromskiego, ale i tak jego otwarcie usprawniło przejazd przez ulicę Zawadzką.


Od początku sierpnia, gdy pracownicy firmy PBK rozpoczęli prace  przy budowie ronda, kierowcy musieli korzystać z objazdu, który poprowadzono ulicą Żeromskiego. Teraz objazd ten zlikwidowano.
Zgodnie z umową prace przy budowie ronda miały potrwać trzy miesiące i zakończyć się wraz z końcem października.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę