Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

W Łomży POstawili na Głaza i Gołaszewską

Główne zdjęcie
Agata Gołaszewska i Maciej Głaz

Wiceprzewodniczący łomżyńskiej Rady Miasta Maciej Głaz będzie ubiegał się o fotel posła z ramienia Platformy Obywatelskiej. Głaz wystartuje z piątej pozycji ustępując miejsca politykom nie tylko z Białegostoku, ale także z Augustowa i Korycina. - Piąte to dobre miejsce dla dobrego kandydata – kwituje Maciej Borysewicz szef łomżyńskich struktur PO.


Listy wyborcze PO będzie otwierał Robert Tyszkiewicz szef partii w regionie. Za nim wystartują Jarosław Dworzański, przewodniczący klubu radnych PO w sejmiku, Leszek Cieślik, burmistrz Augustowa, oraz Mirosław Lech, wójt Korycina. Dopiero piąte miejsce będzie zajmował Maciej Głaz wiceprzewodniczący Rady Miasta Łomża i ubiegłoroczny kandydat tej partii na prezydenta miasta. Dodajmy, że przed dwoma laty łomżyński kandydat PO znalazł się na miejscu drugim, a mimo to jej kandydat Marcin Sroczyński przegrał. Teraz łomżyńscy działacze Platformy zapowiadają walkę o mandat i ...wierzą w wygraną.   
- Piąte miejsce nie jest złe – podkreśla Maciej Borysewicz. - Nasz kandydat znalazł się przed m.in. Przed obecnym posłem Józefem Klimem z Białegostoku – dodaje.  
Poza Głazem z Łomży na listach PO znalazła się także radna Agata Gołaszewska. Zajęła ona 19 miejsce wśród 30 kandydatów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę