Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Muzyczne pory roku w interpretaji Duo consonantes

Świetny, fantastyczny. Tak publiczność obecna w katedrze łomżyńskiej podsumowała koncert małżeństwa Joanny Wołczyk- Garbacz i Jakuba Garbacz odbywający się w ramach III Jesiennego Festiwalu Muzycznego Sacrum et Musica. Myślą przewodnią koncertu było nawiązanie do natury czyli Cztery Pory Roku a tu nie mogło zabraknąć fragmentów znanego dzieła Vivaldiego.

Godzinny koncert dostarczył wielu miłych wrażeń licznie zgromadzonej w katedrze publiczności, a owacje na koniec koncertu trwały kilka minut. Artyści są dla publiczności i cieszymy się z Państwa obecności – mówił po koncercie  Jakub Garbacz.
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę