Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny poranek

Kilka minut przed godziną 6.00 rano doszło na ul. Wojska Polskiego do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki Mercedes przejechał leżącą na drodze osobę. Z opisu świadków wynika, że kobieta wyszła bez butów i położyła się na drodze w odległości 15-20 m od przejścia dla pieszych. Jeden ze świadków mówił 4lomza.pl, że z daleka wyglądało to jakby leżała „torba ze szmatami”.

Po kilku minutach takiego leżenia z nieznanych jeszcze przyczyn kobieta została przejechana przez samochód osobowy. Policja i prokuratura ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę