Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 21.09.2007 - szkolenie "Jak założyć firmę w Belgii"

    Biuro Izby otrzymało informację o organizowanym przez Biuro Poselskie Barbary Kudryckiej, poseł do Parlamentu Europejskiego bezpłatnym szkoleniu pt.:

Jak założyć własną działalność gospodarczą w Belgii”

Spotkanie odbędzie się 25 września 2007 (wtorek) w siedzibie biura na ulicy Al. Legionów 49 o godzinie 14:00.

Szkolenie ma na celu wypełnienie informacyjnej luki oraz zwiększenie świadomości zagadnień związanych z założeniem własnej firmy właśnie w tym kraju.

Podczas szkolenia będzie można usłyszeć o tym, jak przebrnąć przez złożoną strukturę administracyjną, poradzić sobie z dość wysokimi podatkami oraz jak najtaniej i najłatwiej rozpocząć działalność. Będą podane informacje o wszelkich formalnościach dotyczących np. licencji na prowadzenie określonego typu działalności gospodarczej, o tym jakie dokumenty powinna posiadać i złożyć osoba chcąca prowadzić działalność oraz dlaczego i kiedy potrzebne jest ich tłumaczenie. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także o uznawaniu kwalifikacji szczególnie ważnych przy wykonywaniu swego zawodu na zasadzie samozatrudnienia np. zawodów medycznych takich jak lekarz, pielęgniarka, położna, farmaceuta, dentysta, ale też architekt, czy prawnik.

Uczestnicy szkolenia usłyszą również informacje przydatne, jeśli zamierzają rozpocząć pracę w już istniejącej w Belgii firmie, zanim zdecydują się na własną. Omówione zostaną zatem zasady otrzymywania pozwolenia na pracę w określonych branżach oraz ułatwienia dla obywateli Polski dla pracy w tzw. „poszukiwanych zawodach”.

Zgłoszenia przyjmuje:

Biuro Poselskie Barbary Kudryckiej w Białymstoku

Ul. Malmeda 10

         Tel. (085) 732-75-90, e-mail: biurobialystok@kudrycka.pl

 

 

Edyta Gawrych
pt, 21 września 2007 10:41
Data ostatniej edycji: pt, 21 września 2007 10:45:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę