Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Mundurki muszą być do końca września – żąda minister edukacji

Główne zdjęcie
Ryszard Legutko

„Zobowiązuję Państwa Kuratorów do niezwłocznego podjęcia działań, w wyniku których do końca września br. zostanie zakończony proces wprowadzania jednolitych strojów uczniowskich we wszystkich szkołach zobowiązanych do tego ustawą, a ich noszenie przez uczniów będzie w pełni respektowane” - takie zobowiązanie znalazło się w liście, który wczoraj dostali od Ministra Edukacji Narodowej kuratorzy oświaty.

 Prof. Ryszard Legutko poprosił kuratorów o sprawdzenie - w ramach sprawowanego nadzoru pedagogicznego - czy w szkołach przestrzegany jest obowiązek noszenia jednolitych strojów przez uczniów.
- W przypadku występowania jakichkolwiek problemów w tym zakresie, proszę o dokonanie ich diagnozy, określenia skali ich występowania oraz udzielenie dyrektorom skutecznej pomocy w ich przezwyciężeniu – czytamy w liście ministra.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę