Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby z dnia 20.09.2007

    W dniu dzisiejszym, 20.09.2007r. z inicjatywy Urzędu Miejskiego w Łomży oraz Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej, odbyło się spotkanie w ratuszu dotyczące utworzenia łomżyńskiej podstery Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

    W spotkaniu wzięli udział: Prezes Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Grzegorz Mackiewicz, Zastępca Prezydenta Miasta Łomża – Marcin Sroczyński, Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej – Maciej Zajkowski, a ponadto przedsiębiorcy, którzy złożyli Listy Intencyjne, jak też podmioty zainteresowane.

    Podczas spotkania zostały zaproponowane i omówione potencjalne tereny pod inwestycje. Na dzień dzisiejszy oferta terenów dla przedsiębiorców chcących inwestować w podstrefie, przedstawia się następująco:

I Miasto Łomża:

 • obszar: 16,2486 ha, podzielony na III kompleksy: I – 2,89 ha, ul. Wojska Polskiego (tereny za WSA ), II – 8,16ha, ul. Poznańska (tereny PEPEES-u) i III – 5,19 ha, planowane przedłużenie ulic: Spokojnej, Poznańskiej i Kraska.

II Miasto Nowogród:

 • obszar: 23,74 ha;

 • lokalizacja przy ul. Cmentarnej w pobliżu drogi nr 645;

 • obecnie teren rolniczy, w pełni uzbrojony do potrzeb inwestycyjnych.

III Gmina Łomża:

 • obszar: 10 ha

 • lokalizacja Stare Modzele 2 km od Podgórza, kierunek na Zambrów

 • teren nieuzbrojony- ujęcie wody z Podgórza lub ujęcie własne, na działce słupy wysokiego napięcia – możliwość poboru energii.

Uprzejmie informujemy, że wyżej wymienione działki są propozycją łączenia ich w podstrefę łomżyńską. Prosimy Państwa o składanie listów intencyjnych do biura Izby,bądź do Urzędu Miejskiego, czekamy do dnia 25.09.2007r (wtorek).


Z poważaniem

Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski

prezes@iph.lomza.pl

mobile 698 666 600

 

 

  

Edyta Gawrych
pt, 21 września 2007 08:31
Data ostatniej edycji: pt, 21 września 2007 08:59:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę