Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Inwestorzy prędko poszukiwani

Główne zdjęcie
W spotkaniu wzięli udział: Prezes Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Grzegorz Mackiewicz, Zastępca Prezydenta Miasta Łomża – Marcin Sroczyński, Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej – Maciej Zajkowski. (fot. A Gardocki)

Przedsiębiorcy, którzy chcieliby jeszcze ulokować swoje inwestycje w łomżyńskiej podstrefie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej do najbliższego wtorku mogą składać listy intencyjne. Są one zbierane w łomżyńskim ratuszu i w siedzibie Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. Poszukiwani są przede wszystkim inwestorzy gotowi ulokować swoje przedsięwzięcia w Nowogrodzie i w Starych Modzelach koło Podgórza.

To właśnie te dwie działki mogą zostać włączone do planowanej łomżyńskiej podstrefy SSSE. W czwartek przedstawiono je przedsiębiorcom. Teraz to od nich zależy czy do 16 hektarów gruntów, które już przekazano pod utworzenie strefy w Łomży, zostaną dołączone także tereny z Nowogrodu  i okolic Podgórza. Aby tak się stało wystarczy, że inwestorzy zadeklarują że są gotowi tam pobudować swoje nowe fabryki.

W Nowogrodzie znajduje się niemal 24-hektarową działka rolnicza, ale uzbrojona do potrzeb inwestycyjnych. W Starych Modzelach (2 km od Podgórza w kierunku na Zambrów) działka ma powierzchnię 10 ha. Dziś teren nie jest uzbrojony, ale na działce znajdują się słupy linii wysokiego napięcia, a w Podgórzu znajduje się ujęcie wody. 
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę