Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Ogólnopolska akcja Straży Miejskiej

Kto parkuje w miejscach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych sprawdzać będzie dziś łomżyńska straż miejska. Strażnicy przyłączają się do ogólnopolskiej kampanii parkingowej "Czy chciałbyś być na naszym miejscu?", organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. W jej ramach będą dziś zwracać większą uwagę na tzw. "koperty" na parkingach. - Kierowców, którzy będą stawiać tam swoje auta, nie będą dziś karać, ale uświadamiać i pouczać - mówi Bogdan Rutkowski Komendant Straży Miejskiej w Łomży.


Dziś strażnicy miejscy wspólnie z policją w Łomży i w wielu miastach Polski będą też przekonywać kierowców o potrzebie reagowania na stwierdzane przypadki zastawiania miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych przez innych kierujących. Mają wręczać ulotki, a w szczególnych przypadkach naklejać znaczki wskazujące na popełnione wykroczenie. Będą także sprawdzić stan oznakowania miejsc parkingowych, mających służyć do parkowania pojazdów w pewien sposób uprzywilejowanych ze względu na niepełnosprawność kierowcy. Jeżeli stwierdzą nieprawidłowości, mają wystąpić o ich poprawienie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę