Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Szpital w Łomży szuka lekarzy

Konkurs na usługi lekarskie ogłosił dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Poszukiwani są lekarze, którzy mogliby zapewnić opiekę medyczną pacjentom szpitala w 16 jednostkach. Zgodnie z ogłoszeniem, które ukazało się w ogólnopolskim wydaniu Gazety Wyborczej pracę na kontraktach w łomżyńskim szpitalu lekarze mieliby rozpocząć już 1 października, a umowy obowiązywałyby do końca przyszłego roku.

 
Poszukiwani są lekarze do pracy w pionach: kardiologii, chorób wewnętrznych, chirurgii, ortopedii, urologii, pediatrii, ginekologii, noworodkowym, chorób zakaźnych, pulmonologii, rehabilitacji, okulistyki, neurologii, laryngologii, psychiatrii, a także nefrologii i onkologii.
Oferty można składać w kancelarii Szpitala Wojewódzkiego w Łomży do przyszłej środy  26 września. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę