Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łomżyńskie karateczki na ME

Główne zdjęcie
Aleksandra Zajkowska podczas ME 2007

Dwanaście medali (4 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe) siódmych mistrzostw Europy w karate kyokushin open zdobyli w niemieckiej miejscowości Riesa reprezentanci Polski. W zawodach wzięło udział 169 zawodników i zawodniczek z 17 krajów. W tej grupie były także zawodniczki wywodzące się z Łomży.


W Mistrzostwach Europy wystartowały dwie łomżanki. W kategorii otwartej rywalizowała Anna Kaczyńska (dziś zawodniczka z Białegostoku), a wśród juniorek w wadze 55 kg Aleksandra Zajkowska reprezentantka łomżyńskiego klubu karate. Niestety łomżanki wracają do domów bez medali. Wszystkie zajęły miejsca od 5 do 8.
Ola - walkę o strefę medalową przegrała po wyrównanym pojedynku z Bułkarką - późniejszą Mistrzynią Europy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę