Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość za www.onet.pl

ACP Pharma kupi łomżyńską hurtownię aptekarską Multi Pharme

Dystrybutor farmaceutyków ACP Pharma (dawne Orfe) kupi Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Aptek Multi Pharme SA. O przejęcie tej hurtowni aptekarskiej starali się m.in. giełdowi dystrybutorzy Polska Grupa Farmaceutyczna oraz Torfarm. Multi Pharme z Łomży jest jedną z kilkunastu hurtowni, utworzonych przez aptekarzy. Jej udział w polskim rynku dystrybucji farmaceutyków wynosi ponad 1 proc.


Swoim zasięgiem hurtownia obejmuje północno-wschodni region Polski w tym miasta: Warszawa, Białystok, Ostrołęka, Suwałki, Łomża. Firma, która ma obecnie 240 akcjonariuszy, posiada też oddział w Siedlcach.

Właścicielem ACP Pharma jest od 1999 roku europejski dystrybutor farmaceutyków - OPG Groep N.V. Dystrybutor farmaceutyków jeszcze pod nazwą Orfe do 2006 roku notowany był na warszawskiej giełdzie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę