Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Są problemy z przejazdem na drodze krajowej nr 61 Łomża - Augustów.

Utrudnienia na drodze Łomża - Augustów. W miejscowości Dzięgiele - między Stawiskami i Świdrami zderzyły się dwa TIRy i 3 samochody osobowe. Kierowca pierwszego Tira nagle zahamował, kolejne auta ponajeżdżały na siebie. Prawdopodobnie kierowcy nie zachowali odpowiedniej odległości między sobą. Na szczęście w wyniku tej kolizji tylko jedna osoba została ranna. Przewieziono ją już do szpitala.

Na miejscu są policjanci. Kierują ruchem, który w tej chwili odbywa się już wahadłowo. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę