Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

(nie)Trzeźwi o poranku

Już po raz trzeci w tym miesiącu policjanci z łomżyńskiej „drogówki” przeprowadzili akcje „Trzeźwy poranek”. Dziś przez półtorej godziny – od 6.30 do 8.00 sprawdzali trzeźwość kierowców jadących ulicą Zawadzką. Policjanci zatrzymali do kontroli ponad 220 pojazdów i wykryli jednego pijanego kierowcę.


Jak podkreśla st. sierż. Piotr Góralczyk z sekcji ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży taka sama akcja była zorganizowana także wczoraj. Wówczas policyjną obławę na pijanych kierowców zorganizowano na ulicy Sikorskiego.  Wśród 257 skontrolowanych kierowców był jeden nietrzeźwy. Najwięcej osób jadących na dwóch gazach zatrzymano w Łomży podczas akcji w niedzielę 2 września. Wówczas ujawniono dwóch kierowców jadących pod wpływem alkoholu i jednego w stanie nietrzeźwym.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę