Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomośc na podstawie "Nasze 636 mln euro" - Kurier Poranny

Miliony na lata

Nocą zakończyły sie negocjacje pomiędzy samorządowymi władzami województwa podlaskiego a Komisją Europejską w sprawie Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. W ramach RPO mamy dostać 636 milionów euro. Podpisanie umowy wyznaczono na koniec września.


Województwo podlaskie jest szóstym województwem w kraju, któremu udało się wynegocjować pieniądze  z unii Europejskiej. Pieniądze z Regionalnego Programu Operacyjnego w latach 2007-2013 wydamy na:
- przedsiębiorczość - 140 mln euro
- transport - 203,5 mln euro
- turystykę - 101,7 mln euro
- komputeryzację - 50,8 mln euro
- ochronę środowiska - 63,6 mln euro
- rozwój infrastruktury społecznej - 50,9 mln euro
- pomoc techniczną - 25,4 mln euro

Wynegocjowane 636 mln euro to nie wszystkie pieniądze jakie w najbliższych latach maja spłynąć do regionu. W latach 2007-2013 województwo podlaskie dostanie jeszcze 250 mln euro z programu Infrastruktura i Środowisko, 230 mln z tzw. Kapitału Ludzkiego i 300 mln w ramach programu Polska Wschodnia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę