Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Poznaliśmy dziś najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne województwa podlaskiego.

O ten tytuł w naszym regionie ubiegało się 76 gospodarstw, które zgłosiły swój udział w konkursie "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne". Zwyciężyli państwo Danuta i Zbigniew Klimaszewscy ze wsi Klimasze w powiecie zambrowskim. Jedynie w tym gospodarstwie spośród wszystkich ocenianych jurorzy nie dopatrzyli się zagrożeń które najczęściej przyczyniają się do wypadków na wsi. Dużym plusem było estetyczne i zadbane podwórko. Zwycięzcy będą reprezentować województwo w etapie ogólnopolskim.

Jest to już piąta edycja konkursu organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki tej akcji poprawi się bezpieczeństwo pracy w rolnictwie.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę